Реєстрація

Art Deco - роздрібний і оптовий продаж шахів, нард і шашок!

Вітаємо Вас на сайті найбільшого інтернет-магазину з продажу шахів, нард і шашок виробництва провідних польських фабрик. Ми запрошуємо Вас в чудовий світ класичних настільних ігор, які дозволяють поборотися в інтелектуальній битві або просто скоротати час. На цьому сайті Ви можете вибрати і купити шахи різних розмірів і видів. Всі шахи зроблені з екологічно чистого дерева і відповідають найвищим європейським стандартам якості.

Великий вибір професійних і любительських шахів.

Ви можете вибрати професійні шахи з фігурами Стаунтон. Це шахи, які вважаються класичним стандартом, названі на честь великого англійського шахіста Говарда Станутона і рекомендовані для змагань, що проводить міжнародна шахова федерація. Для справжніх професіоналів, ми можемо також запропонувати цільні шахові дошки (трьох стандартних розмірів) і шахові фігури Стаунтон в окремій дерев'яній коробці. Такий комплект шахів може стати відмінним подарунком цінителю шахової культури.

Якщо Ви поки не вважаєте себе гросмейстером або хочете зробити комусь гарний і незвичайний подарунок, то ми можемо Вам запропонувати більше 30! варіантів любительських шахів. Залежно від смаків, бажання і бюджету - Ви можете купити шахи різних розмірів і стилів: Амбасадор, Консул, Королівські, Класичні, Перлові, Магнітні та багато інших відомих моделей.

Солідним подарунком можуть стати гарні й оригінальні декоративні шахи. Такі шахи мають велику ігрову дошку і високі важкі фігури. Ми можемо запропонувати декоративні шахи з різьбленими дерев'яними фігурами або фігурами з полістоуна (штучного каменю) розписаними вручну. До перших відносяться такі шахові набори як Роял, Старопольські, Галант, Магнат. До других оригінальні тематичні шахи Спартак, Єгипет, Англія, Фантазія, Грюнвальд.

Останнім часом в Україні, як і в усьому світі, зріс інтерес до шахів на трьох. На нашому сайті Ви можете купити шахи на трьох різного розміру. Дошка даних шахів має форму шестикутника і в наявності три набори фігур. В середині кожного набору є правила гри російською мовою.

Ми також пропонуємо різні ігрові комплекти: шахи та шашки або шахи, шашки і нарди. Це зручні дерев'яні набори, які дозволяють грати в три чудові ігри.

Крім цього Ви можете знайти на нашому сайті нарди і шашки. Любителям цих двох цікавих ігор, сподобається якість нашого товару.

Як зробити замовлення?

Для того щоб насолоджуватися старовинною грою, Вам достатньо простий зробити замовлення на сайті і ми відправимо його Вам у будь-яку точку України.

Давайте додамо гру в наше життя!

Новини
Вітаємо з прийдешніми святами!
22.12.2016
Колектив Арт-Деко щиро вітаємо всіх з прийдешніми святами та бажає усіх благ!
Різдвяна ціна на шахи з Полістоуна
25.12.2015
Унікальна ціна на чудові тематичні шахи з великою дерев’яною дошкою та цікавими фігурами із полістоуна (штучний камінь). Ціна за будь-який комплект 3500 грн. (стара ціна 4500 грн.) Ці шахи можуть стати надзвичайно гарним, стильним, с...
Так роблять шахи Madon
04.07.2014
Пропонуємо переглянути фото з цеху Madon - одного з найбільших виробників шахів у Польщі. ...
Увага різдвяний розпродаж!
19.12.2013
Компанія Арт-Деко, щиро вітає усіх з новорічними і різдвяними святами. Бажаємо міцного здоров’я, творчої наснаги і життєвих перемог. В якості подарунку пропонуємо 14% знижку на всі позиції в нашому магазині. Зробіть приємний подарун...
Знижки на честь міжнародного дня шахів!
19.07.2013
Дорогі друзі, колеги та партнери! Щиро вітаємо Вас з міжнародним Днем шахів. Бажаємо захоплюючих ігор та яскравих перемог! І нехай Вам завжди посміхається вдача.   В якості подарунка пропонуємо усім 10%, а  професійним спортсменам...
всі новини...
Поділитись з друзями: