Регистрация

Компанія "Art Deco" - перший і найбільший постачальник польських шахів, нардів та шашок на ринок України.  

«Art Deco» - це компанія, яка більше десяти років займається імпортом та продажем шахів, нардів і шашок, виробництва провідний польських фабрик. Довгий період часу основним напрямом нашої роботи був оптовий продаж різним торговим точкам і інтернет-магазинам на території СНД. Сьогодні компанія пропонує як гуртовий, так і роздрібний продаж шахів, нардів і шашок.

Наші оптові партнери - це десятки українських сувенірних і спортивних магазинів. Наші роздрібні клієнти - це сотні щасливих інтелектуалів, які купують шахи для особистого використання, або в якості цікавого і вишуканого подарунка.

З нами зручно і вигідно працювати, тому що:

  • У нас великий вибір шахів. Ми продаємо шахи, нарди і шашки кількох провідних польських фабрик. У нас великий асортимент товару: любительські та професійні шахи; малі, середні та великі шахи; різні комплекти шахів, нардів і шашок; декоративні шахи з дерев'яними різьбленими фігурами і фігурами з полістоуну розписаних вручну.
  • У нас адекватні ціни. Так як компанія «Art Deco» є імпортером шахів, нард і шашок польського виробництва на ринок України, то ми можемо самостійно встановлювати конкурентні адекватні ціни на товар для всіх категорій покупців.
  • Ми гарантуємо наявність товару. У нас свій склад, який регулярно оновлюється. А, отже, всі позиції шахів, нардів і шашок, зазначені на сайті або в прайсі, завжди є в наявності.Склад Art Deco
  • Ми гарантуємо якість товару. За десять років ми відібрали кращих виробників, які чітко дотримуються стандартів якості. При прийомі на склад і безпосередньо перед відправкою клієнтам, вся продукція також перевіряється.
  • Ми гарантуємо оперативність. Всі замовлення відправляються двічі на тиждень зі складу у Львові. Відправлення здійснюється транспортними компаніями Нова Пошта, Ін-тайм або Автолюкс. Доставка в великі міста України займає не більше двох днів, в районні центри 3-4 дня.
  • Ми лояльні до всіх своїм клієнтам. Як для оптових, так і роздрібних покупців, діють системи знижок. 
  • Ми пропонуємо різні варіанти оплати. На сьогоднішній момент існує кілька способів оплати за товар: передоплата, пост-сервіс (при отриманні замовлення), відстрочка платежу (тільки для оптових клієнтів). Першим спосіб заощаджує ваші гроші, другий - ваш час і нерви.
  • Нам важлива Ваша думка. Якщо з якоїсь причини, товар Вам не підійшов, то Ви можете повернути його назад і замовити інший, або отримати назад гроші. Крім того, ми створили свої групи в соціальних мережах, приєднавшись до яких Ви завжди будете в курсі подій компанії, зможете спілкуватися і висловлювати свою думку інтерактивно.

Новости
Поздравляем с наступающими праздниками!
22.12.2016
  Коллектив Арт-Деко искренне поздравляем всех с наступающими праздниками и желает всех благ!
Рождественская цена на шахматы из полистоуна
25.12.2015
Уникальная цена на великолепные тематические шахматы с большой деревянной доской и интересными фигурами с полистоуна (искусственный камень). Цена любого комплект 3500 грн. (старая цена 4500 грн.) Эти шахматы могут стать чрезвычайно с...
Так делают шахматы Madon
04.07.2014
Предлагаем посмотреть фото из цеха Madon - одного из крупнейших производителей шахмат в Польше. ...
Внимание рождественская распродажа!
19.12.2013
Компания Арт-Деко, поздравляет всех с новогодними и рождественскими праздниками. Желаем крепкого здоровья, творческого вдохновения и жизненных побед. В качестве подарка предлагаем 14% скидку на все позиции в нашем магазине. Сделай...
Скидки в честь международного дня шахмат!
19.07.2013
Дорогие друзья, коллеги и партнеры! Поздравляем Вас с международным Днем шахмат. Желаем увлекательных игр и ярких побед! И пусть Вам всегда улыбается удача. В качестве подарка предлагаем всем 10%, а профессиональным спортсменам и ч...
все новости...
Поделитесь с друзьями: