Реєстрація

Гуртовим клієнтам

Запрошуємо до співпраці сувенірні та спортивні магазини України.

Основним напрямком діяльності компанії Art Deco залишається оптова торгівля шахами, шашками та нардами польського виробництва. Ми завжди прагнемо до взаємовигідних умов співпраці, тому зараз нашими клієнтами є десятки магазинів подарунків, сувенірів і спортивних товарів. Ми також добре працюємо з найбільшими інтернет-магазинами.

Наші оптові ціни та умови співпраці Вас приємно здивують.

Для отримання оптового прайсу на нашу продукцію, Вам необхідно просто написати електронний лист за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням Ваших контактних даних: ім'я, телефон, місто, назва магазину. Наш менеджер надішле Вам прайс з цінами і характеристиками товару, і зв'яжеться для уточнень умов співпраці.

Як вибрати товар?

При закупівлі товару, важливо правильно і розумно продумати асортимент. По-перше, Вам потрібно виходити з фінансових можливостей вашого покупця, враховувати ваше місце розташування і наявність конкурентів. По-друге, важливо врахувати той факт, що покупець звертає увагу на товар, якщо він є в достатній кількості. Ми рекомендуємо формувати замовлення таким чином: кілька різних шахів великого розміру, кілька середнього і декілька малого. Важливо мати такий асортимент товару, який би підійшов будь-якому клієнту. Крім цього, важливо, як і де виставлений товар. Ми радимо ставити шахи у вигляді піраміди, де нижній ряд найбільші шахи в складеному вигляді, а верхній - найменші. На першій вільній лінії клітин обов'язково необхідно виставити шахові фігури. Якщо Ви сумніваєтеся у виборі товару, наш менеджер підкаже Вам особливості кожної позиції і допоможе вибрати найцікавіші ходові позиції.

Як встановити ціну?

В принципі, на більшість позицій роздрібна ціна вже встановлена на українському ринку. У нашому оптовому прайсі також є рекомендована роздрібна ціна, сформована виходячи з середньоринкової. Ви безперечно, маєте право встановлювати свою ціну, але ми переконливо просимо Вас не демпінгувати.

Пропонуємо також завантажити каталог шахів, нард і шашок в електронному вигляді.

Якщо Ви хочете отримати друкований екземпляр каталогу - вкажіть це при оформленні замовлення.

Чекаємо Ваших замовлень, побажань та пропозицій.

Поділитись з друзями: