Реєстрація

Оплата і доставка

Доставка.

Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для верифікацій даних та уточнення умов оплати і доставки. Ми відправимо Ваше замовлення національними службами доставки. Також можлива доставка по Львову, в такому випадку вартість доставки буде коштувати 40 гривень.

Доставка по Україні здійснюється транспортними компаніями «Нова пошта», «Автолюкс» і «Інтайм». Дані служби доставки мають найбільш розвинену мережу відділень по всій території Україні, тому ми зможемо відправити Ваше замовлення, практично, в будь-який населений пункт. Крім того, в нас є укладені договори про співпрацю з даними транспортними компаніями, тому тарифи на доставку будуть нижче стандартних. Вартість доставки однієї одиниці товару складає 25-30 грн.

Відправка товару здійснюється двічі на тиждень (як правило, у вівторок і пятницю). Після відправки товару наш менеджер зв'яжеться з Вами і скаже номер товаротранспортної накладної, який буде необхідний Вам при отриманні товару. Доставка в усі великі міста України займає не більше 2-х днів, в районні центри 3 дня.

Під час транспортування вантажу відповідальність за його цілісність несе транспортна компанія. Ми рекомендуємо Вам перевіряти товар на цілісність у присутності представника перевізника безпосередньо в офісі компанії.

Оплата.

Ми практикуємо такі способи оплати:

• Післяплата представнику транспортної компанії. В такому разі, крім вартості товару, покупець оплачує перевізнику вартість перевезення та вартість послуги передачі грошей за товар (15-20 грн. + 2% від суми).

• Передоплата безготівковим платежем. Менеджер надішле Вам накладну з сумою  і реквізитами для оплати. Після оплати цього рахунку, ми відправимо Ваше замовлення транспортною компанією.

Якщо у Вас виникли питання з доставки, або оплату, будь ласка, зв'яжіться з нашими менеджерами.

Поділитись з друзями: