Реєстрація

Виробники шахів, нардів та шашок

Виробництво шахів - це трудомісткий процес, що вимагає спеціальних фабричних технологій, знань і досвіду. На сьогоднішній день в Україні немає жодної фабрики, що виробляє шахи гідної якості. І це у вищій мірі сумно. Зовсім по-іншому йдуть справи у наших сусідів. У Польщі вже багато років кілька сімейних фабрик виробляють якісні шахи для професіоналів і любителів. За десять років роботи, ми ретельно відбирали виробників, прагнучи працювати тільки з кращими з них.

На сьогоднішній день основними нашими постачальниками є фабрики Madon і Węgiel.

Це два виробники, за плечима яких десятки років роботи, визнання і повага клієнтів і партнерів. Ми впевнені не тільки в якості виробленого товару, але і в екологічності матеріалів використовуваних для його створення. Для виробництва «королівської гри», а саме так часто називають гру в шахи, використовується ретельно відібрана деревина високої якості.

Ми раді представляти на ринку України шахи, нарди та шашки цих компанії.

Крім бездоганної якості, наші постачальники пропонують і широку лінійку товару, де кожен зможе обрати шахи в залежності від бажання і можливості. Ви можете купити шахи, нарди, шашки та цілі комплекти цих ігор. Компанії виробляють як різні любительські моделі шахів, так і стандартні професійні, які використовуються на світових чемпіонатах. Крім дерев'яних фігур, виробляються також декоративні шахи з фігурами з полістоуну, розписані вручну. Ці шахи можуть стати чудовим подарунком вишуканому цінителю цієї гри.

Поділитись з друзями: